Nazwa firmy
Strona główna | Mapa serwisu | English version
 
Strona główna
Strona główna
Piękno jest odbiciem natury.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy z niej korzystać.

Day SPA Elitte powstało z myślą o osobach marzących o chwili relaksu, zapomnienia o ciągłym pośpiechu. Stres, codzienne kłopoty niszczą nie tylko nasze ciało ale i umysł. Idealnym lekarstwem na dzisiejszy tryb życia są zabiegi SPA.

W tym salonie skorzystać można z unikalnych, pielęgnacyjnych programów przeznaczonych dla osób, które szukają odpoczynku od codziennego stresu oraz chcą odzyskać równowagę, dobre samopoczucie i piękny wygląd.                
Zabiegi utrzymane w czystej filozofii SPA
przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie
zabiegi przeprowadzane są przy świecach oraz
dźwiękach relaksującej muzyki przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków
Norel Dr Wilsz


NOWOŚĆ!!!
Beauty Defect Repair
Sterylne mikro igiełki tworzą tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry, aby pobudzić naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny.
Specjalne kosmetyki beauty defect repair są natychmiast wchłaniane i rozpoczynają działanie. Wyjątkowe masaże wprowadzają atmosferę wellnesu, dzięki czemu skóra jest zrelaksowana i wygląda młodziej.
Już po pierwszym zabiegu skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie jędrnej, bardziej witalnej i młodszej skóry. Skóra stanie się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.

Kapsuła SPA

NOWOŚĆ-Kapsuła SPA
Stół do masażuGwarantujemy wykwalifikowaną obsługę oraz elastyczne godziny otwarcia!!!


ZAPRASZAMY